0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Термінали збору даних б.в.

terminal sbora dannych motorola buПри переході на безпаперову систему обліку ви підвищуєте точність даних про наявність товару, швидкість проведення інвентаризацій. Якщо ви зважилися на відповідальний крок - то одним з перших придбань є термінал збору даних (ТЗД). Це мобільний мікрокомп'ютер із вбудованим сканером штрих-коду та міцним корпусом, який, як правило, передає всю інформацію в on-line режимі. ТЗД використовуються повсюдно для прийому та відпуску товару, збору замовлень, обліку серійних номерів і не тільки. Однак ціна такого пристрою може змусити вас замислитись про необхідність покупки. Термінали збору даних Motorola відмінно зарекомендували себе, тому ми пропонуємо вам обладнання Б.В., ціна яких значно нижча ніж у нових пристроїв, а функціонал той же. Наші фахівці допоможуть вам підібрати ТЗД, який задовольнить вас як з боку функціоналу, так і з фінансової сторони. Хіба що винятком є ​​пристрої без радіомодуля, як їх називають offline або batch-термінали. Нові ТЗД майже завжди оснащені модулем WiFi, але якщо ваш магазин або склад не покритий локальною бездротовою мережею за допомогою точок доступу, то і бездротова модель вам не потрібна. Придбати термінал збору даних ви можете прямо на нашому сайті або зателефонувавши на наші телефони.

Чому Б.У це надійно?
Компанія «Тако» існує на ринку з 2008 року та є лідером у галузі автоматизації бізнесу. Ми можемо похвалитися кваліфікованим штатом співробітників відділу продажу та сервісного центру. Вони проводять ретельну діагностику та заміну деталей (якщо це необхідно), тому якщо ви вирішили купити торгове обладнання у нашій компанії, ви можете бути впевнені в його працездатності. Крім того, кожен такий товар має 6-місячну гарантію.

Перевагою роботи з нашою компанією є те, що ми займаємося покупкою товарів таких як:

термінали збору даних б.усканери штрих коду б.у,  ваги б.упринтери етикеток б.у

Ми приймаємо обладнання на реалізацію або змінюємо нові пристрої з вашою доплатою. Викуп ТЗД допоможе оновити парк торговельного обладнання. Крім того, ми здійснюємо модернізацію старих ваг з чекодруком (Mettler Toledo, DIGI, CAS), перетворюючи їх на комп'ютерні ваги.

Показано 1 - 8 з 8

Зкинути всі фільтри