0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Ремонт POS принтерів чеків

В результаті зміни законодавства, яке регулює підприємницьку діяльність, чекові POS-принтери набули ще більшої популярності, оскільки їх тепер можна використовувати також в якості програмних РРО. Таким чином, без чекового принтера неможливо проведення процесу куплі-продажу як в режимі оффлайн, так і способом онлайн.

В свою чергу чековий POS-принтер є частиною POS-сисеми, яка включає в себе POS-термінал з POS-монітором або POS-моноблок. Касова POS-система одночасно виконує ряд функцій: реєстрація операції з продажу, управління запасами і керування закупками.

Наш сервісний центр є офіційним представництвом компаній виробників чекових принтерів SAM4SХprinter та G-printer, що дає можливість нам здійснювати як гарантійний, так і післягарантійний ремонт принтерів чеків даних брендів. Ми маємо власний запас запчастин, повні розгорнуті інструкції по ремонту і налаштуванню POS-принтерів, а також при необхідності ми можемо проконсультуватися у компанії-виробника стосовно нетипового ремонту чекового принтера.

Для довготривалої і якісної роботи чекового принтера рекомендується регулярна якісна очистка всіх друкуючих деталей принтера – друкуючої голівки, натяжних валів, різаків та ін. від часточок клею, паперу та пилу.

Якщо все ж таки ваш принтер друку чеків і квитанцій вийшов з ладу, ви можете відправити його в наш сервісний центр поштою. Для цього попередньо необхідно зв’язатися з сервісним центром для повідомлення інформації про модель, серійний номер, тип поломки та контактні дані, після чого ми повідомимо вам, яким чином здійснити пересилку вашого касового обладнання в наш київський сервісний центр.