Таблиця характеристик терміналів збору даних для складу в Україні
Мобільні обчислення дозволяють швидко і точно виконувати різні завдання, оптимізуючи час і зменшуючи кількість помилок, особливо якщо робота пов’язана з штрихкодами. Мобільні компактні комп’ютери з вбудованими сканерами штрих-коду можуть розширити можливості будь-якого бізнесу, підвищуючи як ефективність, так і продуктивність – від керування складом до підтримки працівників на виїзді. Іншими словами, наявність правильного ТЗД (терміналу збору даних) значно збільшить швидкість, точність і кількість завдань, які можна виконати протягом робочого дня.
Справжнім завданням є пошук «правильного» терміналу. З огляду на широкий асортимент, може бути складно зрозуміти, які відмінності між одним і іншим. Вибір найкращого ТЗД-терміналу допоможе вам скористатися всіма перевагами пристрію. Для цього необхідно відповісти на деякі питання:
• Для чого ви збираєтеся використовувати термінал? Інвентаризація, відстеження активів, доставка товарів?
• Де використовуватиметься термінал в приміщенні чи на вулиці? Це агресивне середовище? З якими температурами?
• Чи вибрано програмне забезпечення для використання? Які вимоги потрібні?
• Які типи штрих-кодів треба зчитувати?
• Вам потрібне підключення в реальному часі? Чи будете ви відправляти дані, знаходячись поза зоною покриття WiFi?
Знання того, як буде використовуватися ТЗД, допоможе вам вибрати формат мобільного комп’ютера, операційну систему (ОС) та інші параметри конфігурації, які вам можуть знадобитися.
Формати ТЗД
Одним із найважливіших кроків у пошуку потрібного обладнання є вибір його типу. Цей пункт у багатьох випадках визначатиметься необхідними функціональними можливостями. Ми поділимо асортимент на два основних типа і покажемо переваги кожного залежно від його застосування та призначення.
Термінали збору даних формату EDA
Термінали збору даних формату EDA схожі на сучасні телефони: великий екран з цифровою або буквеною клавіатурою або без неї. З цими пристроями ви матимете Wi-Fi і Bluetooth, а також зв’язок WWAN і GPS. Цей тип пристрою доступний у різних версіях залежно від його продуктивності та міцності. Є обладнання з простими процесорами, а також обладнання з високими технічними характеристиками з високим ступенем надійності. Раніше цей формат терміналів-сканерів був популярним з мобільною операційною системою Windows. Зараз на ринку в основному можна знайти нові ТЗД Android. ТЗД термінали Windows все ще існують в більшості випадків у виді терміналів збору даних бу, наприклад вживані термінали Зебра (на які наш сервісний центр по ремонту ТЗД надає 6 місяців гарантії). Завдяки своїм розмірам ці термінали ідеально підходять для сервісних роз'їздних інженерів, водіїв-кур'єрів, менеджерів з доставки або мерчендайзерів.
Захищені термінали збору даних для складу
Складські термінали – це обладнання з дисплеєм і великими клавішами в промисловому корпусі з резиновими вставками, які більш захищені при падінні, і в багатьох випадках вони також мають ручку з кнопкою активації сканера. Технологічно це високопродуктивне обладнання, що працює в мережі Wi-Fi або в пакетному режимі, рідко має можливість роботи з WWAN (виключенням є термінали збору даних Point Mobile). Ці термінали пропонують широкий спектр сканерів, включаючи зчитувачі дальнього радіусу дії для сканування на відстані понад 12 метрів (наприклад, для використання у вилкових навантажувачах, щоб оператору не треба було виходити з автомобіля) або DPM (для зчитування кодів, вигравіруваних на деталях та запчастинах у виробництві). Окрім складів, ці пристрої також використовуються в роздрібних магазинах, де пристрої інтенсивно застосовуються для сканування штрих-кодів, оскільки вони потребують більш довговічного обладнання, або у виробничих середовищах. У моделях найвищого класу є обладнання для роботи в особливих середовищах, таких як вибухонебезпечні середовища, морозильні камери до -30º або для роботи з RFID.
Ми порівняли брендові термінали-сканери на ринку України. Тут ви можете подивитися порівняльну таблицю по терміналам формату EDA.
В цій статті ми хочеми показати вам які брендові термінали збору даних для складу в Україні можна купити і чим вони відрізняються.
Термінали для складу, як правило, орієнтовані на агресивне робоче середовище та мають рівень надійності, необхідний для протистояння різноманітним ситуаціям, які можуть виникнути. Існує кілька факторів, які можуть визначити стійкість до екстремальних умов, пов’язаних із:
• Вода та пил, визначені індексом герметичності.
• Екстремальні температури.
• Вологість.
• Вібрація.
• Стійкість до падінь.
Чим вище ці характеристики, тим обладнання матиме більшу довговічність і кращу стійкість компонентів до інтенсивного навантаження.
Використовувати обладнання в офісі не те саме, що на фабриці чи складі з кількома змінами, де робочий день для терміналів може тривати 24 години. Також необхідно передбачити, чи може середовище бути ворожим через падіння, вологість або екстремальні температури.
На складі часто важливість для сканера полягає в тому, який тип штрих-кодів він зчитує та на якій відстані. Мобільні термінали використовують наступні типи сканерів: лазерний 1D, далекобійний для зчитування з великої відстані (Long Range), image сканер 2D, HD, DPM тощо.
Визначення того, як ви збираєтеся використовувати мобільний пристрій і які функції вам потрібні, полегшить процес прийняття рішення. Якщо у вас не зникнуть питання - зателефонуйте нашим експертам. Ми підберемо термінали збору даних, ціна яких буде відповідати вашому бюджету та задачам. Ми раді допомогти.
Тут ви можете подивитися таблицю порівнянь терміналів збору даних для складу.