0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Вартість ремонту

Вартість ремонту вашого терміналу збору даних, принтера етикеток, сканера штрих кодів чи POS-моноблока залежить від ступеня пошкодження пристою, вартості запчастин та терміну ремонту.

В першу чергу, необхідно здійснити якісну діагностику вашого пристрою для з’ясування причин поломки. Після цього прораховується загальна вартість послуги ремонту із врахуванням нових запчастин. Вартість ремонту обов’язковим чином обговорюється з клієнтом і тільки після погодження ціни наші інженери приступають до роботи. В разі виконання ремонтних робіт в нашому севісному центрі діагностика буде безкоштовною. Якщо клієнт відмовляється від ремонту, то він оплачує діагностику, розбірку, збірку пристрою, а також послуги з доставки.

Варто відмітити, що в ході ремонту можливі виявлення нових несправних запчастин та вузлів, в такому випадку ціна буде коригуватися.

Вартість діагностики обладнання – 400 грн.

Ми маємо власний склад недорогих запчастин, також у нас є можливість всановлювати запчастини з інших б/в пристроїв (за погодженням клієнта), що дає можливість здешевшити вартість ремонту.

Також ми здійснюємо скупку б/у обладнання – терміналів збору даних, принтерів етикеток, вагів з чекодруком.

На проведені ремонтні роботи і на запчастини ми даємо гарантію від 3-х місяців. Це залежить від типу пошкодження вашого пристрою і виду деталі, що була замінена.

Якщо вам необхідний ремонт ТЗД, сканера штрих кодів, принтера етикеток, ваг з чекодруком, POS-обладнання, але ви знаходитеся не в Києві, то відправляйте нам ваше устаткування поштою після попередього узгодження з нашим сервісним центром – і ми здійснимо якісний ремонт, програмування, оновлення і чистку вашого обладнання в найкоротший термін і з гарантією!