0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Сканери штрихкодів

Сканер штрих-коду – це пристрій для читання штрих-коду, декодування в цифровий сигнал та передачі даних на головний пристрій. Таким пристроєм може бути комп'ютер, ноутбук, транспортний термінал, термінал наручний або POS-система. Завдяки зчитувачу штрихкодів ви зможете легко і швидко налагодити облік за товарами, магазином, сервісним центром або складом. А ми постараємося надати найвигіднішу для вас модель.

Сканери штрих-коду бувають декількох видів. Від виду та якості сканера залежить його ціна. Найпопулярнішими є ручні сканери штрих-коду, ціна яких говорить сама за себе. Ці сканери є компактними і, що важливо, легкими. Цей сканер підійде для магазинів з невеликою кількістю покупців, оскільки на позиціонування штрих-коду щодо сканера піде деяка кількість часу. Проекційні сканери мають більше вікна сканування, що підвищує пропускну здатність каси. Також у нашому асортименті ви зможете знайти стаціонарні сканери штрих-коду з високою швидкістю сканування та великою областю зчитування, які дуже популярні у великих супермаркетах. Крім того, наша компанія має безпровідні сканери (радіосканери), які підійдуть для складів, де одним з важливих факторів є мобільність. Якщо ж ви вирішили не витрачати багато грошей на сканер, то наша компанія може запропонувати вам сканери штрих коду б/в.

Ми забезпечуємо якісне обслуговування, а наші кваліфіковані співробітники допоможуть вам із встановленням та нададуть вам всю необхідну інформацію.

Показано 1 - 24 з 62