0
 x 
Кошик пустий, чекає на товари!
compare
0
 x 
Додайте товари для порівняння

Ремонт і сервісне обслуговування торгового обладнанняМи допоможемо вам вирішити будь-який інцидент. Наші сервісні інженери мають великий досвід ремонту ТЗД в Україні, принтерів чеків та етикеток, сканерів штрих-кодів, POS обладнання та вагів. Процедура надання технічної допомоги залежить від типу проблеми.

1. Дефект товару при отриманні

На нові товари поширюється гарантія виробника. Якщо продукт не працює відразу після його отримання, негайно зв’яжіться з нами із зазначенням моделі, серійного номера товару, опису несправності, дати купівлі та назви компанії-покупця та компанії-продавця, телефону та контактної особи. Дуже важливо зберегти та не пошкодити оригінальну упаковку. Якщо це станеться, обладнання не підлягатиме заміні та стане продуктом на гарантії.

2. Товар на гарантії

В залежності від політики компанії-виробника, варіює і термін гарантії. В більшості випадків 12 місяців, але буває і три роки (на принтери етикеток Годекс), або 5 років на сканери Зебра.

Якщо це товари Zebra, Honeywell – товар відправляється в гарантійний сервісний центр виробника в Європі. Ми отримаєм номер RMA, а вам треба буде відправити нам товар (термінал збору даних Zebra, сканер Honeywell) службою доставки і очікувати моменту, коли пристрій повернеться з ремонту. Ми дбаємо про взаємодію з виробниками, щоб скоротити час ремонту.

Якщо це продукт виробника, з якими ми маємо договір на сервісні ремонти в Україні – то ми здійснюємо ремонти самостійно в Україні. Такими товарами є: термінали збору даних Point Mobile, принтери чеків Xprinter, принтери штрих-кодів Gprinter, POS системи Sam4s та чекові POS принтери Sam4s, сканери штрих кодів Winson.

Після ремонту (або, інколи, заміни) ми повертаємо обладнання, сконфігуроване відповідно до ваших вимог, для початку роботи після отримання.

На вживані товари наш сервісний центр надає свою гарантію. Термінали збору даних б/в або інші вживані товари будуть відремонтовані або вам буде відправлено обладнання на заміну.

3. Позагарантійний ремонт в нашій майстерні

Зв'яжіться з нами щоб остаточно впевнитись в тому, що ви не можете самі справитися з проблемою і що обладнання дійсно потребує ремонту. Якщо ви отримаєте підтвердження від нашого сервісного інженера, він повідомить куди треба надсилати пристрої і ви надішлете обладнання з оплатою послуг транспортування.

Після проведення діагностики ви отримаєте попередній бюджет, який ви повинні прийняти, перш ніж ми приступимо до ремонту. Якщо ви погоджуєтесь на ремонт, то вартість діагностики ви не сплачуєте. Гарантія на запчастини та проведені роботи з ремонту - 3 місяці. Друкуючі головки для принтерів етикеток та чеків та аккумулятори для ТЗД та сканерів є витратним матеріалом, який не підлягає гарантії або заміні. Вони перевірені на заводі-виробнику, і після доставки не повинно бути несправностей або поломок.

Навіть якщо у вас є негативний досвід спілкування з іншими майстрами чи підприємствами – зверніться до нашого сервісного центру з ремонту торгового обладнання для автоматизації. Не поспішайте викидати стару техніку (ну або зверніться до нас, ми здійснюємо викуп ТЗД бв а також викуп вживаного торгового обладнання, викуп вагів з чекодруком).

4. Ремонтне обслуговування на місці

Наші інженери в деяких випадках можуть виконати ремонт на місці, за попередньою домовленністю і оцінкою. Можливість такого ремонту залежить від вашого місцезнаходження, кількості обладнання і моделей.

Якщо не працює сканер штрих-кодів, якщо не друкує етикетки принтер штрих-кодів або друкує порожні етикетки, якщо сканер ТЗД завис і не сканує штрих-код або ви бачите механічне пошкодження (зламана кнопка або корпус), якщо вам потрібно оновити прошивку в ТЗД або у вагах з чекодруком - вам потрібно зателефонувати до нашого сервісного центру. Насамперед наші фахівці здійснюють діагностику. Завдяки досвіду та діагностичному обладнанню ми легко знаходимо причину поломки, у тому числі і приховану, і усуваємо її.

І тріснутий корпус, і перетертий шлейф у скануючого модуля, і дисплей ТЗД, що потьмянів, або POS системи - всі ці поломки нам добре знайомі. Ми маємо великий склад – запчастини для ТЗД, для ваг, POS систем та принтерів етикеток. На ваш запит ми можемо використовувати як дорогі оригінальні запчастини, так і неоригінали або навіть запчастини від терміналів збору даних бв та іншого вживаного торгового обладнання.

Несправності сканерів штрих-кодів та іншого обладнання для ідентифікації – наш профіль. Ремонт сканера штрих кодів (Київ та інші міста), ремонт терміналів збору даних zebra, (motorola datalogic, symbol) ремонт принтерів етикеток (zebra, godex), ремонт термопринтерів (чекових та принтерів друку етикеток), ремонт ваг – це неповний перелік надаваємих нами послуг.